Muži: 1. Chebet (Keňa) 2:08:41, 2. Kitata (Et.) 2:08:54, 3. Nageeye (Niz.) 2:10:31.
Ženy: 1. Lokediová (Keňa) 2:23:23, 2. Salpeterová (Izr.) 2:23:30, 3. Gebreselaseová (Et.) 2:23:39.
tenisPřidat do mých lig
atletikaPřidat do mých lig
lyžováníPřidat do mých lig
Muži: 1. Kubacki (Pol.) 287 b. (131+133,5 m), 2. Lanišek (Slovin.) 278,7 (131,5+131), 3. Lindvik 277 (131+133,5), 4. Granerud (oba Nor.) 273,6 (128+133), 5. Kraft 272,7 (126+132), 6. Hörl (oba Rak.) 272 (131+131,5), ...Koudelka, Sakala, Rýdl (všichni ČR) - nepostoupili z kvalifikace.
Průběžné pořadí SP (po 2 z 32 závodů): 1. Kubacki 200, 2. Granerud 130, 3. Kraft 105, 4. Lanišek 86, 5. Fettner (Rak.) 79, 6. Žyla (Pol.) 77.
Ženy: 1. Pinkelnigová (Rak.) 262,3 (129+128,5), 2. Althausová (Něm.) 251,4 (123+131), 3. Westmanová (Švéd.) 248,7 (127+127,5), ...34. Ulrichová 75,6 (102,5), 35. K. Indráčková (obě ČR) 74,3 (103,5).
Průběžné pořadí SP (po 2 z 26 závodů): 1. Pinkelnigová 160, 2. Opsethová (Nor.) 136, 3. Kramerová (Rak.) 12
volejbalPřidat do mých lig
Muži:
Finále: A. Mol, Sörum (1-Nor.) - Ahman, Hellvig (6-Švéd.) 2:0 (19, 19)
o 3. místo: Janus, Tidžan (3-Katar) - Seidl, Waller (8-Rak.) 2:0 (20, 14).
Ženy:
Finále: Talita, Thamela (7-Braz.) - Cannonová, Sponcilová (6-USA) 2:0 (20, 16)
o 3. místo: Duda, Ana Patrícia (1-Braz.) - Placetteová, Richardová (8-Fr.) 2:0 (15, 15).
motorismusPřidat do mých lig
Moto3: 1. Guevara (Šp./GasGas) 38:10,405, 2. Öncü (Tur./KTM) -0,062, 3. García (Šp./GasGas) -6,557, 4. Foggia (It./Honda) -14,133, 5. Sasaki (Jap./Husqvarna) -14,574, 6. Adrián Fernández (Šp./KTM) -14,676.
Konečné pořadí MS (po 20 závodech): 1. Guevara 319, 2. García 257, 3. Foggia 246, 4. Sasaki 238, 5. Öncü 200, 6. Masiá (Šp./KTM) 177.
Moto2: 1. Acosta 39:95,413, 2. Augusto Fernández (oba Šp./Kalex) -1,232, 3. Arbolino (It./Kalex) -10,163, 4. Aldeguer (Šp./Boscoscuro) -14,407, 5. Arenas -18,904, 6. González (oba Šp./Kalex) -20,554, ...13. Salač (ČR/Kalex) -38,942.
Konečné pořadí MS (po 20 závodech): 1. Augusto Fernández 271,5, 2. Ogura (Jap./Kalex) 242, 3. Canet (Šp./Kalex) 200, 4. Arbolino 191,5, 5. Acosta 177, 6. Dixon (Brit./Kalex) 168,5, ...20. Salač 45.
MotoGP: 1. Rins (Šp./Suzuki) 41:22,250, 2. Binder (JAR/KTM) -0,396, 3. Martín (Šp./Ducati) -1,059, 4. Quartararo (Fr./Yamaha) -1,911, 5. Oliveira (Portug./KTM) -7,122, 6. Mir (Šp./Suzuki) -7,735.
Konečné pořadí MS (po 20 závodech): 1. Bagnaia 265, 2. Quartararo 248, 3. Bastianini (It./Ducati) 219, 4. Espargaró (Šp./Aprilia) 212, 5. Miller (Austr./Ducati) 189, 6. Binder 218.
cyklistikaPřidat do mých lig
Muži elite (24,20 km): 1. Vanthourenhout (Belg.) 1:06:47, 2. Van der Haar (Niz.) -40, 3. Sweeck (Belg.) -2:17, 4. Nieuwenhuis (Niz.) -2:48, 5. Kuhn (Švýc.) -2:51, 6. Orts (Šp.) -2:54, 7. Boroš (ČR) -3:03.
Junioři (13,40 km): 1. Bisiaux (Fr.) 37:11, 2. Nielsen (Dán.) -6, 3. Van den Eijnden (Niz.) -19, ...16. Novotný -1:40, 18. Ježek -1:55, 21. Samec -2:03, 25. Šumpík -2:24, 39. Faltýnek (všichni ČR) -4:08.
Ženy do 23 let (16,10 km): 1. Pieterseová (Niz.) 49:02, 2. Burquierová (Fr.) -50, 3. Van Anrooijová (Niz.) -1:27, ...8. Zemanová -3:27, 14. Jeřábková (obě ČR) -5:57.
gymnastikaPřidat do mých lig
MUŽI
Přeskok: 1. Davtjan (Arm.) 15,050, 2. Yulo (Fil.) 14,950, 3. Radivilov (Ukr.) 14,733.
Bradla: 1. Cou Ťing-jüan (Čína) 16,166, 2. Dauser (Něm.) 15,500, 3. Yulo 15,366.
Hrazda: 1. Malone (USA) 14,800, 2. Hašimoto (Jap.) 14,700, 3. Mariano (Braz.) 14,466.
ŽENY
Kladina: 1. Watanabeová (Jap.) 13,600, 2. Blacková (Kan.) 13,566, 3. Mijataová (Jap.) 13,533.
Prostná: 1. Jessica Gadirovová (Brit.) 14,200, 2. Chilesová (USA) 13,833, 3. Andradeová (Braz.) a Careyová (USA) obě 13,733.
triatlonPřidat do mých lig
Muži: 1. Luis (Fr.) 1:49:37, 2. Serrat -8, 3. Sánchez (oba Šp.) -17.
Ženy: 1. Duffyová (Berm.) 2:01:26, 2. Knibbová (USA) -1:38, 3. Potterová (Brit.) -1:51, ...Zimovjanová (ČR) nedokončila.